Andre Dijkman , niet zomaar een duikinstructeur

Deel dit:

André is al meer dan 25 jaar in ons leven als vrind , maat , buddy  enz enz .. hij weet veel over het onderwater leven .. ook over duiken..

wij zijn bevriend geraakt bij de duikclub van Castricum :de Lamantijn . Ergens 25 jaar geleden of iets dergelijks , een tijd geleden hij had zijn haar nog .. ( en ik was niet zo grijs ,ja ja ik hoor het hem zeggen)

Hij duikt daar al va zijn 14e jaar en is helemaal rondom gek van duiken geworden . Hij heeft zelfs het Guinnesbook of world records gehaald met de langste tijd onderwater een bord spel spelen met pers lucht .. ik geloof dat hij het 24 uur volgehouden heeft .

Niks veranderd wat dat betreft ,nog steeds is hij overal enthousiast over als het met onderwater sport te maken heeft . Niets is hem te gek .

Hij kwam bij ons , samen met Mirjam zijn vriendin een paar weken op visite en vond dat duiken op Bonaire helemaal te gek , hij zegt ik kom op Bonaire wonen en kom je helpen .. ik mormelde dat het wel warm is op Bonaire ( want daar houd hij niet echt van ) en hij zei dat hij toch vaak onderwater was wat toch heerlijk koel is . Mirjam Zijn  vriendin is gek op warmte dus de deal was gauw gemaakt …

Na een jaren lange carrière visserijonderzoek bij de universiteit van Wageningen WUR maakte hij de overstap en emigreerde een jaar of 2 daarna inderdaad naar Bonaire , hij flikte het gewoon ..

Met open armen ontvangen natuurlijk want op dat moment was ik met Joyce samen aan het werk in de drukte die na Corona ontstond .

We werken nu een tijd samen en het klikt , het loopt prima met elkaar . Dat is niet zomaar want hij is op eigen wijze eigenwijs .. vol humor maar toch .

Wij vinden het prachtig .

Zeer tevreden over zijn expertise mbt het duiken en de manier hoe hij als duikinstructeur dit over brengt aan de gasten .

we werken full time met elkaar .

André doet van alles en heel veel mooie guided duiken met gasten , hij is gespecialiseerd in Lion fish hunting en ook DPV diving (onderwater scooter ) hij doet dit met veel geduld en altijd humor ..

als je hem lief aan kijkt maakt hij nog een onderwater filmpje ook ..

check de reviews op onze website dan zie je wat andere mensen over hem schrijven.

Deel dit: